Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yük Konteyner
#1
iso-yuk-konteyner-4.jpg

Yük Konteyner

ISO yük konteyner, nitelikli ürünlerin özelliklerini kaybetmeden, hasarsız, her türlü fiziksel şartlara ve zamana dayanıklı bir şekilde taşınması için standardize edilmiş konteyner türlerinin genel adıdır.

Günümüzde hızla küreselleşen dünyamızda nitelikli ürünlerin taşınması önemli bir yer tutmuş ve bu önem giderek artmıştır. Uluslararası standartlara sahip ISO konteynerler sağlam yapısı, geniş iç hacmi ile güvenli ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Farklı özelliklere sahip olan konteynerler kullanım alanları, boyutları, hammaddesi ve amaçlarına göre kategorize edilirken, yük taşımacılığında uluslararası standartlara uygun verimlilik düşüncesi ile tasarlanmaktadır.

ISO yük konteyner modelleri, beyaz eşyadan gıda maddelerine, tekstil ürünlerinden tarımsal maddelere kadar birçok farklı ürün grubunun hasarsız ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasını sağlarken, uygun depolama imkanları sayesinde zaman ve maliyet avantajı sağlar.

ISO standartlarına göre en sık kullanılan 20 FT ve 40 FT ölçülerinde bulunan konteynerler, farklı amaçlar için farklı ölçülerde de imal edilebilmektedir.

Aktim ISO konteynerler sağlam çelik yapısı, yalıtım ve izolasyon desteği, her türlü hava koşullarına dayanıklı iklimlendirme imkanı sunan, ergonomik özellikleri ile tercih sebebidir.

İhtiyaca göre hava ve su sızdırmazlık ISO belgeli konteynerler, taşınacak ürünün niteliğine tam uygun olarak hava, deniz ya da kara yolculuğu için her türlü iklim şartına uygun olarak tasarlanır.
ISO Yük Konteyner Fiyatlarından AKTiM Ayrıcalığı

ISO standartlarına tam uyumlu satılık ve kiralık konteyner ihtiyaçlarınızda Aktim Kalitesi ve avantajlı fiyatlarımız ile çözüm üretmeye hazırız. Her türlü ihtiyacınız için uygun konteyner çeşitlerimiz depolarımızda hazır olarak bulundurulur ve hemen teslim edilir.

Özel olarak tasarlanmasını istediğiniz ve farklı özelliklere sahip konteyner ihtiyaçlarınızda da fabrikamız en hızlı ve en ekonomik çözüm konusunda  ülkemizin önde gelen firmasıdır.

aktim.com.tr
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Konteyner Teknolojisi e01kurt 0 46 05-07-2017, Saat: 00:11
Son Yorum: e01kurt
  Aktim.com.tr - Hem satılık hem de kiralık konteyner çözümleri nullsix 0 47 14-05-2017, Saat: 21:30
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi