Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gönder Bayrakları
#1
Bir milletin en iyi temsil şekli bayrağıdır. Bu bağlamda bayrak çeşitleri arasında ilk sıralarda gelen gönder bayrakları, milletimizi temsil etmesi bakımından daha bir hassasiyete sahiptir.

Bu gün, gerek devlete ait kurumlarda gerekse özel sektörde iş gücüne hâkim tüm kurumlarda özellikle temsil niteliğinden dolayı Türk Bayrağıolduğunu görmekle birlikte, uluslararası nitelikte çalışmaları olan firma ve kurumların pek çok ülkeye ait bayrak kullandığını ve bununla birlikte kendilerine özgü bayrakları olduğunu görmekteyiz.

Hangi açıdan bakarsak bakalım, gönder bayraklarının özellikle resmi kurumlar ve firmalar için hayati değer taşıdığını söyleyebiliriz. Biz de bu değerden yola çıkarak üretimini yaptığımız bayraklarımızı büyük bir özen ve ihtimamla piyasaya sunmaktayız.

Gönder bayrakları dış mekânlarda kullanıldıkları için çabuk solabilir, yırtılabilir ve yıpranabilirler. Bu yüzden bayrak alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken ilk nokta kumaş kalitesidir. Yaz aylarında güneşin sıcağına, kış aylarında kar ve doluya ve özellikle de bahar aylarındaki yağmur ve rüzgâr gibi hava olaylarına karşı dayanıklı bir bayrak tercih etmeniz gerekmektedir.

Bu yüzden üretimimizde her hava olayını düşünerek büyük bir özenle seçtiğimiz raşhel ve saten kumaş kullanmaktayız. Güneşin etkilerine, yağmur, kar, dolu ve rüzgâra oldukça dayanıklı malzemesi bulunan kumaşlarımızla iki ayrı baskı çeşidi sunmaktayız.

Raşhel kumaş ile üretilen bayraklarımız, tek kattır. Baskı olarak uzun ömürlü ve dayanıklı olmasından dolayı dijital baskı kullanılmaktadır. Baskı yapılan görsel ön yüzden  %100 düz okunmakta ancak arka yüzden ters okunmaktadır ve baskı arka yüzeye %85-90 geçmektedir. Kenarlarına çift dikiş yapılan bayraklarımız pörsümeye karşı oldukça dayanıklıdır ve muhtelif ebatlarda üretimi bulunmaktadır.

Saten kumaştan üretilen bayraklarımız daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması için çift kattır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasından dolayı yine dijital baskı kullanılmaktadır. Baskı yapılan görsel her iki yüzden de %100 düz okunmaktadır. Bayrak kenarlarına sıcak kesim uygulaması ve çift dikiş yapılmaktadır. Saten kumaşla üretilen bayraklarımızın ihtiyaca göre muhtelif ebatlarda üretimi bulunmaktadır.

Tamamen kendi bünyemizde üretilen bayraklarımız müşteri memnuniyeti garantisiyle satışa sunulmakta ve Elka farkıyla gönderlerde dalgalanmaktadır.

Siz de bayrağınızı Elka farkıyla alın, gönderdeki asil ve nazlı dalgalanışına hayran kalın…


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
İzmir Bayrak Flama İmalatı - www.elkatabela.com
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hediye Gönder dj_ibo_g_h 2 258 11-10-2016, Saat: 13:20
Son Yorum: transfermatik
  Hediye Gönder Aynı Gün transfermatik 0 66 05-10-2016, Saat: 21:13
Son Yorum: transfermatik
  Çiçek Gönder coestar333 0 106 25-09-2016, Saat: 11:33
Son Yorum: coestar333
  Sevgiliye Hediye Gönder dj_ibo_g_h 0 153 27-03-2016, Saat: 16:48
Son Yorum: dj_ibo_g_h

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi