Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyoğlu Dişçi | 0212 288-23-24| Beyoğlu Nöbetçi Diş Hekimi
#1
r28l4B.jpg

Beyoğlu Dişçi Cumartesi pazar açık

Acil Diş Tedavi Hizmetleri
İnsan vücudunda en önemli organlarından biri olan dişler, zamanla alınan zararlı maddelerden dolayı çeşitli sorunlar çıkarmaktadır. Alınan besinler ağız yoluyla mideye gönderilmektedir. Bu işlemden önce besinler dişler vasıtası ile öğütülmektedir. Bu sebepten ötürü her türlü zararlı maddeler ve besinler çeşitli hastalıklara ve iltihaplara yol açmaktadır. Eğer bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaz ise büyük sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Buna ek olarak takılan tellerde sağlık için oldukça önemlidir. Bu teller ağız hattının düzelmesine ve yamuklukların giderilmesine neden olmaktadır. Günün her saati açık olan Beyoğlu acil diş, tüm bu sağlık hizmetlerini yapmaktadır. Profesyonel dişçiler ile hastalardan daima tam not almaktadır. Ayrıca klinikte yer alan çeşitli sosyal aktiviteler ile işlemler eğlenceli ve acısız gerçekleştirilmektedir.
 
 Hizmet Detayları
Klinik gece gündüz açıktır ve aniden gelişen olaylar için de ek odalar bulunmaktadır. Ağrıların veya acıların ne zaman geleceği belli olmadığı için daima acil hizmetler odası boş olarak bekletilmektedir. Verilen hizmetler arasında, diş çekimleri, tel takımı, ortodonti, kanal tedavisi, ağız kontrolleri ve beyazlatma gibi hizmetler yer almaktadır. Beyoğlu nöbetçi dişçi, içerisinde bulundurduğu ekipmanlar son teknoloji malzemelerdir. Bu malzemeler tam donanıma sahiptir ve hastada herhangi bir acı ve ağrı oluşmamaktadır. Klinik içerisinde yer alan doktorlar, bu sektörde uzun yıllardır çalışma gösteren ve lisans üstü eğitim almış uzman kişilerdir. Üstelik tüm işlemler kısa bir sürede yapılmaktadır.
 
Çocuklar için ayrıca oyun parkı da mevcuttur. beyoğlu dişçi sayesinde çocukların kişisel gelişimine de ayrıca katkıda bulunmaktadır. Güler yüzlü asistanlar da klinik içerisinde bulunmaktadır. Son teknoloji televizyonlar ve bilgisayarlar sayesinde yapılan kontrollerin detaylı bilgilendirmesi kısa filmler halinde hastalara sunulmaktadır. Randevu işlemleri ön ödeme talep edilmemektedir. Buna ek olarak araç sahibi olmayan hastalar, ücret alınmadan özel araçlar ile kliniğe getirilmektedir. Kullanılan tıbbi malzemeler son derece pratik ve hassastır. Hizmetler bununla da sınırlı kalmayıp düzenli hastalarına yılda 1 defa ücretsiz kontrol hakkı da vermektedir. Bu kontroller, çürük tespiti ve sorun tespiti için önemli olmaktadır. Klinik her saat başı temizlenmektedir ve hastalara hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Müdahale odalarında bulunan koltuklar ve mobilyalar son dönem ürünleridir ve oldukça konforludur.
 
Beyoğlu 24 saat açık dişçi, bu bölgede yer alan en profesyonel hizmet veren ve köklü bir kliniktir. Hastaların devamlı sorunları ve şikayetleri dinlenmektedir. Üstelik telefon numaralarına ve mail adreslerine düzenli olarak, yapılması gerekenler animasyonlar olarak gönderilmektedir. Bu animasyonlar dişlerin kontrolleri ve korumaları için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Doktorlar telefon numaralarını her hastaya vermektedir ve günün her saatinde doktorlardan bilgi alınabilmektedir. İlk defa gelen hastalar için kayıtlar oluşturulmakta ve yılın çeşitli zamanlarında adreslerine gidip hizmet verilmektedir. Ayrıca bu işlemler için herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.
 
 Randevu Sistemi Ve Fiyatlandırmalar
Aniden gelişen olaylar ve sorunlar için acil servis odası bulundurmaktadır. Bu odaya acil hastalar alınmaktadır. Randevu sistem hattı da her dakika devrededir ve talepleri almaktadır. Hastalara sorulan çeşitli bilgilerin ardından, randevular oluşturulmaktadır. Ayrıca internet ortamından da kliniğe ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi üzerinde bulunan randevu talep et butonu tıklanarak, randevu bilgilerini girdikten sonra işlem tamamlanmaktadır. Klinik WhatsApp hattı da 24 saat aktiftir. Klinik dişlerin çeşitli fotoğraflarını WhatsApp üzerinden istemektedir ve hasta gelmeden önce hazırlar yapılmaktadır. Bu ağ üzerinden de her dakika randevular alınmaktadır. Fiyatlandırmalar hastalar dinlenerek ve öneriler alınarak oluşturulmuştur. Yapılan işlemlere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yapılan ikramlar da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kaynak: http://www.eniyident.com/beyoglu-disci.htm
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Etiler Saç Ekimi | 0212-269 69 95 | Saç Ekimi Merkezi Etiler dj_ibo_g_h 0 52 30-06-2017, Saat: 23:14
Son Yorum: dj_ibo_g_h
  Beyoğlu Saç Ekimi | 0212 269-69-95 | Saç Ekimi Merkezi Beyoğlu dj_ibo_g_h 0 59 27-06-2017, Saat: 01:20
Son Yorum: dj_ibo_g_h
  Beykoz Dişçi | 0216 313 65 66 | Beykoz Nöbetçi Diş Hekimi dj_ibo_g_h 0 56 24-06-2017, Saat: 01:49
Son Yorum: dj_ibo_g_h
  Beşiktaş Dişçi | (0212) 288 23 24 | Beşiktaş Nöbetçi Diş Hekimi dj_ibo_g_h 0 46 22-06-2017, Saat: 23:26
Son Yorum: dj_ibo_g_h
  Beşiktaş Saç Ekimi | 0212 269-69-95 | Saç Ekimi Merkezi Beşiktaş dj_ibo_g_h 0 50 21-06-2017, Saat: 01:45
Son Yorum: dj_ibo_g_h

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi