Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakırköy boyacı ustası
#1
Bakırköy Tadilat
 
Teknolojik Ekipman ve Uzman Personel İle Hizmette Devamlılık
 
            Tadilat projelerinin planlanması ve uygulanmasına yönelik en son teknolojiyi ve tecrübeyi başarıyla birleştiren bir firmayız. Çeşitli konularda inşaat ve yenileme projelerimizi tamamladık. Büyük veya küçük çapta tadilat, dekorasyon ve boya konularında hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamak Bakırköy dekorasyon ve tadilat işleri için bir firmanın sahip olması gereken her türlü ekipman ve uzman personele sahibiz.
 
 Alt Yüklenici ile Değil Kendi Personelimiz İle Çalışıyoruz
           
            İnşaat firmalarını ve konut projelerinin yönetimini sağlamayı değil, aynı zamanda çalışmaların çoğunu uygulamasını kendimiz yapıyoruz. Bir dekorasyon veya tadilat projesinin başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için bir firmanın kendi çalışan iş gücünün en az % 60'ını oluşturması gerektiğine inanıyoruz. İstanbul Bakırköy tadilat ve dekorasyon işlerimizde çalışan personelimiz firmamız elemanları olup, üstlenmiş olduğumuz işleri alt yüklenicilere vermemekteyiz.
 
            Yüksek kalitede uyguladığımız dekorasyon ve tadilat işleri, işimizdeki başarımızı ve insanların yaşam kalitesini de belirler. Almış olduğumuz her işimizi uygularken bunu göz önünde bulunduruyoruz. Hem genel yüklenici hem de taşeron olarak üstlendiğimiz tüm projelerimizi eksiksiz ve müşteri memnuniyetiyle tamamladık. Proje süreçlerini daha etkili hale getirmek ve onları en iyi bir şekilde tamamlamak için modern teknolojileri uygularız.
 
 Firma tecrübesi ve referanslarımız en büyük garantimizdir
 
            İstanbul’daki binaların, konutların ve iş yerlerin tadilat ve dekorasyonunda en fazla tecrübeye sahip olan firmamız; apartmanlar, anaokulları, belediye binaları, hastaneler gibi birçok alanda hizmetlerimiz en büyük referanslarımızdır. Her türlü tadilat ve dekorasyon sonrası İstanbul Bakırköy boyacı ustası ihtiyaçlarınızda da konusunda uzman boyacı ustalarımız hizmetinizdedir.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara Fayans Ustası ceeper 0 0 11-10-2017, Saat: 19:23
Son Yorum: ceeper
  Bakırköy’de tercüme jetkal 0 49 21-07-2017, Saat: 03:54
Son Yorum: jetkal
  Bizim Boyacı rsmedya 0 54 16-06-2017, Saat: 17:53
Son Yorum: rsmedya
  Batıkent Boyacı jetkal 0 56 21-04-2017, Saat: 13:58
Son Yorum: jetkal
  Bakırköy Burun ve Göğüs Estetiği jetkal 0 99 08-09-2016, Saat: 11:23
Son Yorum: jetkal

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi