Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexandrite Lazer
#1
Alexandrite Lazer Epilasyon


755 Nm dalga boyunda etki gösteren lazerlerdir. Işık kaynağı flash lambadır. Flash lambadan çıkan enerji optik olarak lensler sayesinde kaydırılarak kuvvetli bir enerji elde edilir. Elde edilen bu enerji kıllarda yer alan melanin pigmenti aracılığıyla emilerek kıl köküne ulaştırılır. Isıyla harap meydana gelen kıl kökü bir daha kıl üretmez. 
Bu işlemden yalnızca etkin durumda meydana gelen kıllar etkilenir. Soğutma sistemi bir sürü kuvvetli olduğunda uyumlu cilt tipinde kullanıldığında cilde birçok kayıp vermez. Beyaz tenlerde ve koyu renkli kıllarda bir sürü etkilidir. Ülkemiz dâhil olmak üzere yeryüzünde en bir sürü kullanılan lazer sistemidir.

Alexandrite Lazer sistemleri cilt tipi 1-2-3 meydana gelen hasta olanlarda seçim edilmelidir. Diğer cilt tiplerinde kabul görmeyen yan etkiler gösterebilirler. 

Alexandrite lazer epilasyon yanıklara izlere sebep olmayı engelleyen birey sisteminin hissedemeyeceği aralıklarla lazer darbesine tam anlamıyla 4 kere bölünerek atış yapmaktadır. Lazer epilasyon Alexandrite kullanılacak kişi üstünde acı hissettirmemesi en mühim özelliklerindendir. Lazer atışları kılların köküne nüfuz ederek, onları yakmaktadır ve bu sayede kıl ve tüy köklerinden kurtulmak mümkündür.


Alexandrite lazer epilasyon anında lazer enerjisi kıl köküne ulaşana kadar cildi geçer. lazer epilasyon alexandrite, kıl kökünde yüksek ısı etkisi yaparak kökün yok olmasını olanağı olanağı sağlar. Koyu renkli ve kalın tüyler ısıyı ayrıyeten sıkı tuttukları için lazer epilasyon ile tedavileri ayrıyeten başarılıdır. Tüy rengi ten renginden koyu olanlar en kısa sürede en kısa yan etki ile sonuca ulaşabilirler. Kliniğimizde kişinin ten rengi ve tüy yapısına bağlı olarak alexandrite ve ya ndyag lazerler ile epilasyon yapılmaktadır. Nihai Zamanlarda beden kılları için en gösterişli lazer alexandrite lazerler olup, özel durumlarda ndyag lazer seçim edilmektedir.

Vücudun Hangi Kısımlarında Lazer Kullanılabilir?

Estepoint Lazer Kliniği'nde kullanılan Alexandrite cihazları göz etrafı dışarısında vücudun her kısmında sağlam bir biçimde kullanılabilir. Kapsamlı beden kısımlarında epilasyon yaptırmak istediğinizde (bacaklar, kollar, göğüs, sırt) Alexandrite kesinlikle hassaslık ve uzunca müddetli kaliteyi bir araya getirerek lazer tedavisini çabuk ve pratik bir biçimde uygulayacaktır.

Detaylı bilgi için http://www.alexandrite.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pleksi Lazer Kesim - Tunapleksi.com nullsix 0 49 11-08-2017, Saat: 00:15
Son Yorum: nullsix
  Kadın ve Lazer dj_ibo_g_h 0 52 30-07-2017, Saat: 18:45
Son Yorum: dj_ibo_g_h
  Lazer Kesim seoaga 0 44 22-07-2017, Saat: 18:11
Son Yorum: seoaga
  Pulsed Dye Lazer pulseddye 0 43 28-06-2017, Saat: 17:08
Son Yorum: pulseddye
  Lazer Epilasyon Fİyatı Ne Kadar dj_ibo_g_h 0 53 13-06-2017, Saat: 12:09
Son Yorum: dj_ibo_g_h

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi